Warsztat Warszawa ul.Syreny 14 Polecam!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pskosz
    Rider
    S_OCP Member
    • 2006
    • 703

    Oni wymieniają na elementy oryginalne albo na zamienniki ale sprawdzone. (nie lubią reklamacji)
    pozdrowienia

    Komentarz

    • mozgi
      L&K
      • 2009
      • 1127
      • Octavia I (1U2)
      • AKL 1.6 MPI 101 KM

      Zamieszczone przez pskosz
      Oni wymieniają na elementy oryginalne albo na zamienniki ale sprawdzone. (nie lubią reklamacji)
      zgadzam się w 100%, dodatkowo dobra cena w porównaniu do innych warsztatów
      ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
      Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

      Komentarz

      • mozgi
        L&K
        • 2009
        • 1127
        • Octavia I (1U2)
        • AKL 1.6 MPI 101 KM

        dzisiaj serwisowana skoda felicja 1,6 benzyna jak zawsze profesjonalnie podejście
        ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
        Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

        Komentarz

        • Hapsburg12
          Classic
          • 2013
          • 28

          Właśnie wróciłem z przeglądu po 95 k km, wymienione wszystko co prosiłem wyszło przy okazji kilka nie miłych niespodzianek ale to dlatego że przeciągałem przegląd i się nazbierało :roll: .
          Jeśli chodzi o warsztat to już wcześniej tam do nich jeździłem, zawsze sensownie z kultura i na czas.
          Trochę kasy zostawiłem ale jestem b. zadowolony Octavka w końcu porządnie jeździ a nie się czołga(żeby czegoś z zawieszenia nie urwać).
          Właściciel bardzo miły, sensowny, ma bardzo dużą wiedzę o skodach. Niestety się dużo złego dowiedziałem na temat TSI
          W Skali do 10 daję 9
          Polecam

          Komentarz

          • mozgi
            L&K
            • 2009
            • 1127
            • Octavia I (1U2)
            • AKL 1.6 MPI 101 KM

            ponownie duży plus dla tego zakładu, szybko i od ręki usunięta usterka i po co jeździć poza Warszawe jak konkurencja ma wyższe lub takie same ceny :?:
            ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
            Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

            Komentarz

            • condor
              Classic
              • 2009
              • 13
              • Octavia III combi (5E5)
              • CKFC 2.0 TDI CR 150 KM

              Fuszera na Syreny

              Rzadko piszę ale tym razem zrobię wyjątek. Robiłem w tym warsztacie hamulce przed wyjazdem w dłuższą trasę. Był piątek, a w nocy miałem jechać na Łotwę i zależało mi na wymianie tarcz i klocków. Auto miało być gotowe na 14.00 ale niestety robota przedłużyła się do 18 z minutami. Ja od tej 14.00 oczywiście czekałem. No cóż - poślizg zdarzyć się może. Odebrałem samochód i po ujechaniu kilku kilometrów zaczęło mi migać światełko ostrzegawcze wraz z piskiem sygnału. Stanąłem na poboczu i świecąc latarką próbowałem dojrzeć czy wszystko OK pod maską. Niestety nie było - panowie fachowcy nie zakręcili zbiorniczka wyrównawczego płynu hamulcowego. Kamień spadł mi z serca że to tylko taka awaria. Zakręciłem korek i wszystko wróciło do normy. To była moja druga przygoda z warsztatem na Syreny, podczas pierwszej zapomnieli mi zakręcić osłonę silnika na wszystkie śrubki przez co osłona drgała i stukała. Nigdy więcej moja noga tam nie postanie ! Fuszerę i brakoróbstwo trzeba napiętnować, a dziadostwo nazywać po imieniu.

              Komentarz

              • rqr
                Classic
                • 2008
                • 12

                Dziś odebrałem octavie II z warsztatu na Syreny 14 w Wawie. Jestem zadowolony. Chłopaki zrobili gruntowny przegląd 1,9 TDI. Kilka rzeczy było do wymiany. Generalnie duży pozytyw. Kolega serwisuje u nich auto od 12 lat. To chyba najlepsza gwarancja jakości. Ja z pewnością wrócę do nich, jak będzie taka potrzeba.
                RQR

                Komentarz

                • ulysse
                  Rider
                  • 2010
                  • 496

                  Koledzy, czy zakład na syreny zajmuje się również elektroniką ? Mam problem z sygnałem z czujnika prędkości i do tego potrzebny jest już elektronik.

                  W tych tematach jest dokładniej opisany problem.


                  Komentarz

                  • mozgi
                    L&K
                    • 2009
                    • 1127
                    • Octavia I (1U2)
                    • AKL 1.6 MPI 101 KM

                    Zamieszczone przez ulysse
                    Koledzy, czy zakład na syreny zajmuje się również elektroniką ? Mam problem z sygnałem z czujnika prędkości i do tego potrzebny jest już elektronik.

                    W tych tematach jest dokładniej opisany problem.


                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0
                    tak, jest tam jeden elektronik, ale zawsze mozesz do nich zadzwonić i zapytać sie czy tym sie zajmą
                    ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                    Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                    Komentarz

                    • greg44
                      L&K
                      • 2011
                      • 1198
                      • Octavia II combi (1Z5)
                      • BKD 2.0 TDI 140 KM

                      Powiem tak, jeżeli chodzi o OI to może sobie poradzą, z OII to elektronika nie jest ich mocną stroną. Podjedz i sam oceń.

                      Komentarz

                      • ulysse
                        Rider
                        • 2010
                        • 496

                        Byłem, zostawiłem, odebrałem i jestem bardzo zadowolony.

                        Czas realizacji 2 dni.
                        Cena - bardzoooo dobra !
                        Praca opisana bardzo dokładnie co i jak zrobione. Dodatkowo P. elektryk pokazał co należało by poprawić pod maską z kwestii elektrycznych. Jednym słowem POLECAM !

                        Komentarz

                        • Chomik
                          Ambiente
                          • 2007
                          • 161

                          W piątek na chwilę przed wyjazdem na Roztocze okazało się, że nie mam podświetlenia tablicy rejestracyjnej. Podjechałem i mimo natłoku pracy Pan Elektryk na polecenie Szefa wymienił mi obie żarówki. Kiedy chciałem zapłacić usłyszałem, że nie ma takiej potrzeby i życzono mi szerokiej drogi. Miły gest i nie częsty w tych czasach. Wielkie dziękuję. Przy okazji pozdrowienia dla właścicieli oczekujących na naprawę klubowych szkodników. :-)
                          była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
                          Serwis By DGW

                          Komentarz

                          • TOM67
                            Drive
                            • 2008
                            • 88
                            • Octavia I (1U2)
                            • BFQ 1.6 MPI 102 KM

                            Re: Warsztat Warszawa ul.Syreny 14 Polecam!!!

                            Zamieszczone przez pskosz
                            Rabat dla klubowiczów na robotę z częściami 5%
                            Warsztat wykonuje
                            MECHANIKĘ I ELEKTRYKĘ
                            , zresztą paru klubowiczów tam było i byli zadowoleni

                            Warszawa
                            ul. Syreny 14
                            tel. 631-17-96
                            warsztat znajduję się na terenie starej bazy PKS

                            Czynny:
                            pon-pt od 8.00 do 18.00

                            serwis POGWARANCYJNY'

                            płatne tylko gotówką

                            na stacjonarny telefon cięzko się dodzwonić, ale trzeba próbować :wink:




                            http://autoplus-serwis.pl/cennik.html czy to jest ten warsztat? adres sie zgadza
                            + LPG

                            Komentarz

                            • greg44
                              L&K
                              • 2011
                              • 1198
                              • Octavia II combi (1Z5)
                              • BKD 2.0 TDI 140 KM

                              Nie to jest warsztat obok, mieści się w drugiej hali.

                              Komentarz

                              • kubazs
                                Classic
                                • 2014
                                • 4

                                Panowie, mam pytanie. Nie wiem czy dzwonic i zawracac glowe. Zrobia mi tam logi statyczne i dynamiczne? Zdiagnozuja prawidlowo i poprawia to co ewentualnie wyjdzie?(na pewno ustawic rozrzad). Dodam tylko ze mam Leona 1.9tdi arl, ale to jest grupa vag, wiec chyba nie powinno byc problemu?Ewentualnie ile by to kosztowalo?

                                Komentarz

                                • pskosz
                                  Rider
                                  S_OCP Member
                                  • 2006
                                  • 703

                                  Dzwoń, albo podjedż jak masz chwilę czasu .
                                  pozdrowienia

                                  Komentarz

                                  • TOM67
                                    Drive
                                    • 2008
                                    • 88
                                    • Octavia I (1U2)
                                    • BFQ 1.6 MPI 102 KM

                                    Witam. Byłem i zrobiłem- wiedzieli co sprawdzić i gdzie zajrzeć.
                                    + LPG

                                    Komentarz

                                    • mozgi
                                      L&K
                                      • 2009
                                      • 1127
                                      • Octavia I (1U2)
                                      • AKL 1.6 MPI 101 KM

                                      W poniedziałek u nich byłem, wymiana filtrów, oleju, wymiana cylinderka hamulcowego - szybko, sprawnie,a szczególnie dokładnie robią Panowie . Polecam!!!
                                      ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                                      Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                                      Komentarz

                                      • pskosz
                                        Rider
                                        S_OCP Member
                                        • 2006
                                        • 703

                                        Byłem , wszystko jak w najlepszym porządku .
                                        Polecam
                                        pozdrowienia

                                        Komentarz

                                        • pekool
                                          Rider
                                          • 2012
                                          • 321
                                          • Octavia I combi (1U5)
                                          • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

                                          Witam kolegow. Dzisiaj i ja odwiedzielm warszatat na Syreny, na poczatek zrobili na mnie zle wrazenie, poniewaz bylem umowiony na konkretna godzine, a musialem czekac dwie godziny, bo pan elektryk byl zajety innym autem. Wielki szacun dla elektryka za cierpliowosc, bo juz mialem zrezygnowac po dlugich poszukiwaniach usterki i w ostatniej chwili wykryl usterke: zgnity pin we wtyczce ktora podpieta jest w module w drzwiach, naprawa trwala juz chile i teraz znow drzwi o kierowcy otwieraja sie i zamykaja z pilota. Polecam Tak na marginesie, robia tylko grupe VW
                                          pekool

                                          Komentarz

                                          • Chomik
                                            Ambiente
                                            • 2007
                                            • 161

                                            Witajcie. Elektryk rzeczywiście niesamowity, z dużą wiedzą. Odesłał mnie do Niego sam DobryGrześWawa, więc to chyba najlepsza rekomendacja. :-)
                                            Usterka usunięta szybko i tanio. Za problemy z opuszczaniem szyb odpowiadał uszkodzony włącznik w drzwiach kierowcy, który w zależności od nastroju raz działał raz nie działał. Usterka zniknęła i przez tydzień nie powróciła. Oby na stałe. ;-)
                                            Pozdrawiam.
                                            była O1 1,9 tdi ahf ( 125 KM, 275 nm ), jest O2 fl, 1,9 tdi bxe ( 143,8 KM, 336,6 nm ) Biała Strzała:
                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...173266#1173266
                                            Serwis By DGW

                                            Komentarz

                                            • weeman42217
                                              Classic
                                              • 2010
                                              • 28

                                              dzwonilem do niego i Pan zajmuje sie mechanicznymi rzeczami ale nie elektryka

                                              Komentarz

                                              • pekool
                                                Rider
                                                • 2012
                                                • 321
                                                • Octavia I combi (1U5)
                                                • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

                                                weeman42217, bylem osobiscie tam i jest jeden elektryk bodajze pan Robert i dobrze robi elektryke
                                                pekool

                                                Komentarz

                                                • Eryk Konieczny
                                                  Ambiente
                                                  • 2015
                                                  • 216
                                                  • Octavia II combi (1Z5)
                                                  • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

                                                  Witam.

                                                  A czy Panowie zajmują się również kompleksowym serwisem klimatyzacji?Jakie mają kolejki oczekiwania?

                                                  Pozdrawiam
                                                  Eryk

                                                  Komentarz

                                                  • PiotreQ
                                                    Ambiente
                                                    • 2013
                                                    • 224
                                                    • Octavia I (1U2)
                                                    • AHF 1.9 TDI VP 110 KM

                                                    czyli co, ogolnie ostatnio negatywne oceny? Bo musze jechac na chyba przyregulowanie początku wtrysku.

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...